logo2-wp

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

تلویزیون شما بخش زیادی از زمانی که در خانه می‌گذرانید را به خود اختصاص می‌دهد. اگر تلویزیون شما به درستی کار نکند، روشن نشود، یا تصویر‌ش تیره شود، مشکلاتی برای شما ایجاد میکند.

نصب تلویزیون روی دیوار یا تعمیر تلویزیون نیز باید با دقت یک متخصص حرفه‌ای انجام شود. مجموعه گلدتکنیک، مفتخر است علاوه بر فروش قطعات تلویزیون تعمیرات انواع تلویزیون‌ها را انجام دهد.

 

خدمات تعمیر تلویزیون

 

تعمیرات تلویزیون‌ در مرکز

 

متخصصان گلدتکنیک انواع تلویزیون‌های LED، LCD، OLED،  QLED را تعمیر می‌کنند. تعمیرات تلویزیون در گلدتکنیک به وسیله مجرب‌ترین متخصصان انجام می‌شوند. اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای بود، متخصصان ما حتما از قطعات اصلی استفاده می‌کنند. خدمات تعمیرات در گلدتکنیک دارای 3 تا 6 ماه گارنتی هستند.

 

تعمیرات تلویزیون‌ در محل

 

پیدا کردن تعمیرگاه لوازم صوتی تصویری کاری سخت است. حمل و نقل تلویزیون خود کاری مشکل است که ممکن است مشکلات جدی‌ را برای دستگاه ایجاد کند. اما اگر یک متخصص تعمیرات حرفه‌ای و قابل اعتماد به منزل شما بیاید و تلویزیون شما را بررسی کند و مشکل آن را برطرف کند، تعمیر تلویزیون بسیار آسان می‌شود.

پس از تماس با کارشناسان ما یا پر کردن فرم درخواست تعمیر، ابتدا مشکل تلویزیون شما بررسی می‌شود. پس از آن اگر در محل امکان تعمیر بود  هماهنگی برای حضور متخصص در منزل شما انجام می‌شود. متخصص در منزل شما حضور می‌یابد و در صورت نیاز قطعه‌ی خراب یا تلویزیون شما را برای تعمیرات تخصصی‌تر با خود برده و در اسرع وقت آن را تعمیر و برای شما می‌آورد.

 

تعمیر تلویزیونی که روشن نمی‌شود

اگر تلویزیون شما روشن نمی‌شود، ممکن است دلایل متخلفی داشته باشد. ابتدا حتما کابل برق دستگاه را از محافظ خارج کنید و آن را به طور مستقیم به پریز دیگری متصل کنید، شاید ایراد از محافظ یا پریز باشد. گاهی اوقات نیز کابل برق دستگاه ایراد دارد. پس از چک کردن این موارد، اگر مشکل شما برطرف نشد، احتمال دارد مشکل به یکی از بردهای دستگاه مربوط باشد. تعمیرات برد دستگاه کاری تخصصی است که آن را حتما باید متخصص تعمیرات تلویزیون انجام دهد. گاهی اوقات با تعویض خازن یا قطعات دیگر مشکل برطرف می‌شود و گاهی اوقات برد به طور کلی تعویض می‌شود.

تعمیر تلویزیون آب خورده با دستگاه باندینگ

تلویزیون و دیگر انواع لوازم برقی، حساسیت بالایی به آب و انواع مایعات دارند و حتی کوچکترین تماس آنها با آب یا ریختن آب روی آنها، موجب خرابی و از کار افتادن دستگاه می‌شود.

دستگاه باندینگ با دقت بسیار بالا به تعمیرکار کمک میکند تا با کیفیت مناسب فلت های COF معیوب در پنل را که ممکن است بر اثر کارکرد زیاد یا آبخوردگی آسیب دیده باشند را به راحتی تعویض میکند و یا مدارهایی که دچار مشکل هستند را شناسایی و تعویض میکند.

 

 

اگر تلویزیون شما خراب شده و قصد تعمیر آن را دارید تنها کافیست از طریق صفحه تعمیر تلویزیون درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان گلدتکنیک شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

  • 02178409
  • info@goldtechnic.ir