logo2-wp

تعویض پنل شکسته تلویزیون

تعویض پنل شکسته تلویزیون

تعویض پنل شکسته تلویزیون

پنل یا همان صفحه نمایش اصلی ترین قسمت یک تلویزیون میباشد.

 

یکی از نقاط بسیار آسیب‌پذیر تلویزیون پنل آن است. پنل تلویزیون یک صفحه اصلی به نام ماژور دارد که روی دستگاه متصل است. زمانی که به صفحه تلویزیون ضربه وارد میشود به تناسب میزان شدت ضربه، پنل دچار ایرادات متفاوتی میشود. در صورتی که ضربه وارد شده به صفحه اصلی تلویزیون باشد به هیچ عنوان امکان تعمیر وجود ندارد و نیاز به تعویض پنل شکسته تلویزیون دارد.

شما باید با رعایت نکات ایمنی به‌خصوص در خانه‌هایی که کودک دارند سعی کنید تا حد مقدور از بروز این اتفاق جلوگیری نمایید از جمله این اقدامات موارد زیر است:

نصب محافظ صفحه روی دستگاهتان ، هنگام جابه‌جایی آن را با احتیاط کامل بر روی زمین بگذارید و یا زمانی که قصد نظافت صفحه‌نمایش تلویزیون خود را دارید مایع تمیزکننده را روی صفحه اسپری نکنید، سعی کنید دستمال خود را آغشته به این مواد کرده و به نظافت صفحه‌نمایش بپردازید. اما در صورت بروز مشکل ضربه خوردگی باید تصمیم دیگری بگیرید، خرید یک تلویزیون باید اولویت آخر شما باشد.

  • شکسته شدن یا آسیب دیدن نمایشگر تلویزیون شما، لذت بردن از فیلم ها، نمایش ها و بازی های ویدیویی مورد علاقه خود را به بهترین شکل ممکن دشوار می کند.

 

اما نگران نباشید تعویض پنل شکسته تلویزیون یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در گلدتکنیک است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد.

شرکت فنی و بازرگانی قطعات تک الکترونیک زرین (گلدتکنیک)، وارد کننده انواع پنل تلویزیون در ایران است که مهم ترین هدف آن رضایتمندی مشتری است.

اگر پنل تلویزیون شما خراب شده و قصد تعمیر آن را دارید تنها کافیست از طریق صفحه تعمیر تلویزیون درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان گلدتکنیک شوید.

1 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

  • 02178409
  • info@goldtechnic.ir