logo2-wp

راه هایی برای جلوگیری از شکستن صفحه تلویزیون

راه هایی برای جلوگیری از شکستن صفحه تلویزیون

راه هایی برای جلوگیری از شکستن صفحه تلویزیون

پنل یا همان صفحه نمایش اصلی ترین قسمت یک تلویزیون میباشد راه هایی برای جلوگیری از شکستن صفحه تلویزیون وجود دارد که در این مقاله به آن میپردازیم.

 

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است صفحه نمایش شما خراب شود. یکی از رایج‌ترین موارد این است که صفحه نمایش شما نوعی ضربه مستقیم را تجربه می‌کند. ممکن است در جابجایی یا به دلیل برخورد جسمی به آن پنل دستگاه شما دچار شکستگی شود.

بهتر است برای بررسی تلویزیون خود با یک متخصص مشورت کنید. این کار برای جلوگیری از آسیب بیشتر به تلویزیون است و نیاز به تعویض پنل شکسته تلویزیون دارد.

قیمت تعویض صفحه تلویزیون شکسته بسته به نوع تلویزیون شما متفاوت است. اگر هزینه های کار و تحویل را اضافه کنید، می تواند حدود 80درصد قیمت تلویزیون شما باشد.

 

 

 

نکات لازم

 

تلویزیون را در جای مناسب نصب کنید

اولین و مهم‌ترین نکته در جلوگیری از شکستن صفحه تلویزیون، نصب صحیح آن است. برای نصب صحیح تلویزیون باید فاکتورهای مختلفی را رعایت کنید. از جمله این فاکتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انتخاب یک جای مناسب برای نصب که نزدیک وسایل گرمایشی نباشد.
در نظر گرفتن حداقل 30 سانتی‌متر فاصله برای تلویزیون از دیوار و سایر وسایل تا هوا در اطراف آن گردش داشته باشد.
استفاده از شاسی‌های استاندارد برای نصب تلویزیون روی دیوار نصب
مطمئن شدن از تحمل وزن تلویزیون توسط دیوار
نصب نکردن دستگاه روی دیوارهای مرطوب و مشکل دار
نصب محافظ صفحه روی تلویزیون.
اگر تلویزیون روی میز قرار می‌گیرد، از محکم بودن پایه‌های دستگاه مطمئن شوید.
برای جلوگیری از صدمه نوسانات برق از محافظ ولتاژ استفاده کنید.
تلویزیون را در نزدیک در خروجی، ورودی آشپزخانه و جاهای پر رفت و آمد نصب نکنید.

 

نکته بعدی که باید در هنگام اسباب‌کشی باید به آن توجه کنید، حمل درست دستگاه است. در هنگام انتقال، حتما دو نفر باید دستگاه را جابه‌جا کنند. این دو نفر باید دو طرف تلویزیون قرار گیرند.

 

اگر به هر دلیلی تلویزیون شما شکست نگران نباشید تعویض پنل شکسته تلویزیون یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در گلدتکنیک است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد.

شرکت فنی و بازرگانی قطعات تک الکترونیک زرین (گلدتکنیک)، وارد کننده انواع پنل تلویزیون در ایران است که مهم ترین هدف آن رضایتمندی مشتری است.

اگر پنل تلویزیون شما خراب شده و قصد تعمیر آن را دارید تنها کافیست از طریق صفحه تعمیر تلویزیون درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان گلدتکنیک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

  • 02178409
  • info@goldtechnic.ir